Vříšť - tradiční hostinec - 1749 - restaurace, ubytování

Výlety autem

Památky:

UNESCO - Žďár nad Sázavou - Zelená hora - kostel sv. Jana Nepomuckého - 21km 

Jimramov - rodné město Jana Karafiáta - autora Broučků - 11km 

skanzen Veselý Kopec  - 34km  - skanzen se nachází na pomezí Železných hor a Žďárských vrchů. Tvoří téměř třicet objektů.

hrad Pernštejn - 37km - už z daleka jsou nad lesy vidět špičky věží majestátního hradu. Pernštejn stojí na vysoké skále, která o pořádný kus převyšuje své okolí. Není se čemu divit, hrad musel být co nejnedobytnější. Pernštejn je jedním z nejnavštěvovanějších hradů, který láká turisty ze širokého  okolí. Jak by také ne, na skále se tyčí bezmála osm století a za celou svoji historii nebyl nikdy dobyt. Takové sídlo přece stojí za shlédnutí.

hrad Svojanov - 30km 

zřícenina hradu Aueršperk - 22km 

zřícenina hradu Dalečín - 37km 

zřícenina hradu Zubštejn - 27km 

Rozhledny:

Karasín - 25km

Rosička - 29km 

Výlety: 

Šikland - 26km - je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, známý jako westernové městečko, další pak strašidelný zámek Draxmoor a novinka Krokodýl park v Dolní Rožínce.

Vírská přehrada  27km - přehrada byla postavena v 50. letech 20. století na řece Svratce u obce Vír. Přehrada slouží jako zásobárna pitné vody i jako vodní elektrárna.

Sport:

Rybaření: Jimramov, Velké Dářko. 

Horolezectví: v okolí je několik skalních útvarů: Devět skal, Dráteníčky, Malinská skála, Pohledecké skály, Čtyři palice.

Kryté bazény: Sněžné - Milovy, Tři Studně u Fryšavy, Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Polička, Žďár nad Sázavou, Hlinsko v Č., Hotel Skalský Dvůr, Hotel Devět Skal na Milovech, Vodní Ráj Jihlava, Hotel Podlesí.

Koupání v okolních rybnících: Skalský Dvůr, Milovy, Domanínský rybník, Velké Dářko, Medlov, Sykovec

Pilsner Urquell

Jídelní lístek

Zveme Vás na příjemné posezení

Akce

* * *

Využijte ubytování
v novém apartmánu

* * *

Pokud chcete být aktuálně informován(a) o novinkách, přihlaste se. Zadejte svoji e-mailovou adresu.